Opinie
ok
Jest po prostu smaczne jedzenie
wszystko OK
Pełna profesjonalność i szybki czas dostawy
Super smaczna pizza, polecam 🥰☺️!!!!
Smakuśne😜
Bardzo polecam pyszne dania i bardzo miła obsługa
Szybko, smacznie, polecam pizzę garażową
Wszystko smaczne!!! POLECAM!!!
Wszystko smaczne i miła obsługa
Zostało pomylone zamówienie ponieważ mial być dwa razy Kotlety jeden z frytkami a drugi z ziemniakami a przyszły obydwa z frytkami co stanowiło troche problemu
Bardzo wygodny sposób zamówienia
Momo mojego błędu przy składaniu zamówienia, obsługa stanęła na wysokości zadania. Dziękuję 😁
Brak
Wspaniałą pizza! Polecam
Pyszna, ekspresowa realizacja
Pyszne jedzenie
Super polecam
Dania bardzo dobre. A zamówienie jak na niedzielę przyszło szybko.
Wiam,😊 czy dalo by się dołożyć do karty zamówień, zeby mozna było dołożyć wiecej sosów czosnkowych lub innych?Bo tego brakuje. Pozdrawiam 😊
Brak uwag. Doceniam punktualność realizacji zamówienia.
Polecam,pizza przepyszna.
Wszystko ok.
Bardzo dobra pizza 😁
super !
Polecam
Nie zawiodłam się do tej pory!
Jestem bardzo zadowolony. Zamówienie online bez problemu. Dostawa praktycznie co do minuty pod drzwi. Polecam
Wszystko jak zawsze smaczne!!!
Smacznie jak zawsze!
Ok
Polecam
Wszystko ok
Wszystko ok
Brak uwag, wszystko ok
Ok
Smacznie i szybka dostawa :):)
Wszystko ok.
Ciągły brak sosów przy zamówieniach.
Bardzo smacznie !!!!!
Jedzenie dobre. Tylko zamówiono 2 mięsa do burgera a dostałem jedno oraz żaden burger nie był podpisany a zamawiałem 4 i musieliśmy otwierać i porównywać z menu który jest czyj. Polecam restauracje ale liczę na poprawę odpowiedzialności za zamówienia.
Wszystko super
Polecam.
Polecam.
Bardzo szybka dostawa i smacznie
Jedzenie ok,dostawa porażka.
Szybka realizacja zamówienia
Super dostawca i jedzonko pyszne
Polecam
Szybko łatwo zadowolona jestem
Serdecznie polecam
Polecam
Polecam serdecznie restaurację Don Mateo. Zamówienie online bardzo sprawnie zrealizowane na pewno będę korzystać z takiej formy dostawy🙂
Szybką realizacja zamówienia i dowóz w krótkim czasie. Zarówno pizza jak i sałatka bardzo dobre. Polecam